Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1993 yılında nalburiye sektörüne girmiştir faliyet alanları Kilit gurubu , yapı kimyasalları, İzolasyon gurubu, rulo, fırça, ıspatula, kapı kolu, mobilya aksesuar, parke- halı bitim profilleri , pvc kapı-pencere aksesuarları, banyo dolapları ve tüm nalburiye çeşitleri ile toptan ve perakende olarak hizmet vermeye başlamış olup 2008 yılında çelik kapı aksesuarları ve çelik kapı alım ve satımına başlamıştır. 

2012 yılında tamamen çelik kapı üretimine girmiştir. Kanaatkar çelik kapı uzun yıllar kullanıma hazır kaliteli , estetik ve ekonomik seçenekler sunuyor. Amacımız; Yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunarak müşterilerimize kendi sektörlerinde en üst kalitede ürün temin etmektir.

​Kanaatkar çelik kapı kendine has çizgisinden ayrılmadan sektördeki yenilikleri takip etmekte olup, güçlü üretici firma bağlantıları ve geniş müşteri talebi ile her geçen gün gelişip güçlenmektedir. sektörün gelişmelerini ve yeniliklerini kapsayan geniş ürün yelpazesi ile tüm müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı hedeflemektedir. Kalitenin korunduğu ürün çeşitliliği ile en uygun seçenekler sunulmaktadır.